Nowy Atlantic Worldmaster 1888 „Lusso” Automatic LIMITED EDITON – zegarek z otwartym sercem

Marka Atlantic już od ponad 125 lat tworzy wyjątkowe czasomierze, łączące w sobie najwyższą jakość wykonania, ponadczasowy design i najlepsze zegarmistrzowskie tradycje. Teraz, do kultowej rodziny Worldmaster, jednej z najbardziej znanych linii zegarków na świecie, dołącza kolejny, wyjątkowy model. Worldmaster 1888 „Lusso” Automatic – pierwszy model „open heart” w portfolio Atlantic – otwiera kolejny rozdział w historii szwajcarskiej marki i jest idealnym odzwierciedleniem jej motto: „true value” – „prawdziwa wartość”. Dostępny będzie w limitowanej liczbie zaledwie 888 numerowanych egzemplarzy od listopada.

Nowy Atlantic Worldmaster 1888 „Lusso” Automatic LIMITED EDITION stworzony został z myślą o entuzjastach zegarmistrzostwa, potrafiących docenić prawdziwe rzemiosło, niezwykłą jakość materiałów i staranność wykonania. Model wyposażony jest w wyrafinowany, automatyczny mechanizm, którego rezerwa chodu wynosi 40h. Oprócz wysublimowanego wnętrza, zegarek posiada także wyjątkową linię stylistyczną. Design 1888 „Lusso” Automatic stanowi nowoczesne nawiązanie do najbardziej charakterystycznych elementów linii Worldmaster. Duża koperta, idealnie okrągła tarcza oraz nakładane ręcznie indeksy stanowią wyróżnik tego modelu i świadczą o przywiązaniu marki do ponadczasowej do klasyki.

Zegarek dostępny jest wyłącznie w dwóch wariantach kolorystycznych: z czarną oraz srebrną tarczą.

Wyposażony jest w odporne na zarysowania, szafirowe szkiełko z antyrefleksem, pokrywające kopertę o średnicy 44 mm. Dzięki unikalnemu projektowi odsłaniającemu część mechanizmu, tzw. „open heart”, „serce” zegarka jest w pełni widoczne na jego tarczy. To pierwszy taki model w portfolio marki Atlantic! Dodatkowych wrażeń estetycznych dostarcza przeszklony dekiel zegarka, umożliwiający podziwianie działających wewnątrz precyzyjnych konstrukcji. Dopełnieniem klasycznej formy Worldmastera jest wysokiej jakości skórzany pasek. Zegarek dostępny jest w limitowanej liczbie zaledwie 888 sztuk. Wszystkie egzemplarze są numerowane. Każdy z nich posiada certyfikat autentyczności.

Cena modelu Atlantic Worldmaster 1888 „Lusso Automatic” – ok. 4 250 PLN.

To nie koniec niespodzianek, jakie przygotowała marka na tegoroczną jesień! Więcej szczegółów już wkrótce.

Numery referencyjne 52757.41.21R / 52757.41.61R
Mechanizm automatyczny, dekoracja – szlif genewski
Rezerwa mocy 40 godzin,
Koperta ze stali szlachetnej 316L, średnica 44 mm
Przeszklony dekiel eksponujący mechanizm
Wodoszczelność 50 m (5 atm)
Wypukłe szafirowe szkło z powłoką antyrefleksową
Srebrna lub czarna tarcza
Wysokiej jakości skórzany pasek
Certyfikat dokumentujący edycję limitowaną
Limitowana ilość 888 szt!!!

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ ZEGARKÓW ATLANTIC