O marce zegarków Atlantic

ATLANTIC to szwajcarska firma o ponad 100-letniej tradycji. Zegarki tej marki znane są w Polsce od kilkudziesięciu lat. Zdarzają się nawet modele z lat 50-tych XX wieku, które nasi klienci przynoszą na wymianę paska. Atlantic to zegarek na pokolenia.

Mottem wszelkich działań podejmowanych przez firmę Atlantic jest – “Zegarki Atlantic – inwestycja na pokolenia” Atlantic jest uznanym producentem wysokiej jakości zegarków oferowanych po konkurencyjnej cenie – “najwyższa jakość za rozsądną cenę”. Wszystkie zegarki Atlantic są produkowane w Szwajcarii.

Wszystkie zegarki Atlantic posiadają szwajcarskie mechanizmy,
Wszystkie zegarki Atlantic posiadają wodoszczelność nie mniejszą niż 30 m (3 ATM),
Gdzie tylko to możliwe Atlantic stosuje nie rysujące się szkła szafirowe,
Gdzie tylko to możliwe Atlantic stosuje stalowe koperty i bransolety.

 

 

Krzysztof Hołowczyc – Ambasador marki Atlantic

Krzysztof Hołowczyc, polski kierowca rajdowy i jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich sportowców, znany jest nie tylko z zamiłowania do sportowej rywalizacji i adrenaliny, ale i z eleganckiego stylu. Hołowczyc to uosobienie prawdziwego mężczyzny sukcesu, dżentelmen i sportowiec w każdym calu dlatego cieszy nas fakt, że jako ambasador marki Atlantic, jest z nią ponad 10 lat.

Rajdowiec często podkreśla, że jedyną biżuterią, na którą może sobie pozwolić prawdziwy mężczyzna, jest obrączka i dobry zegarek. Dlatego w jego prywatnej kolekcji znajduje się kilka ulubionych czasomierzy Atlantic na różne okazje – od klasycznych modeli, które doskonale dobiera zarówno do eleganckiego, jaki codziennego ubioru – po te sportowe, które towarzyszą mu niezmiennie podczas ekstremalnych przygód. W 2017 roku marka Atlantic  obchodziła 10-lecie współpracy z tym znakomitym polskim kierowcą rajdowym i jest to jeden z nielicznych przypadków tak długotrwałej współpracy ambasadorskiej w branży zegarkowej.

Zegarek Atlantic Worldmaster Driver Chrono – Krzysztof Hołowczyc Limited Edition możesz nabyć klikając tutaj

 

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ ZEGARKÓW ATLANTIC