Premiera roku marki Atlantic – Worldmaster 1888 „Lusso”

Premiera roku marki Atlantic – Worldmaster 1888 „Lusso”. Wszystkie limitowane edycje Worldmastera, kultowego zegarka z portfolio Atlantic, łączy jedno słowo: „Lusso”, czyli luksus. Nowy Atlantic Worldmaster 1888 „Lusso” Open Heart Mechanical LIMITED EDITION z unikatowym, ręcznie nakręcanym mechanizmem stanowi ukłon w stronę tradycji i kwintesencję zegarmistrzowskiego kunsztu. To najbardziej wyczekiwana premiera marki Atlantic w 2015 roku. Zegarek będzie dostępny w zaledwie 888 numerowanych egzemplarzach. Model z numerem 001 nosić będzie na nadgarstku Krzysztof Hołowczyc – wieloletni ambasador szwajcarskiej marki.

Worldmaster 1888 „Lusso” Open Heart Mechanical to czasomierz, który przypadnie do gustu wielbicielom klasycznych zegarmistrzowskich rozwiązań i ponadczasowego, oryginalnego wzornictwa. Ten limitowany model to istne dzieło sztuki, które w kopercie liczącej 44 mm średnicy skrywa ręcznie składany w manufakturze Atlantic unikatowy, nakręcany manualnie mechanizm. To dzieło szwajcarskiego zegarmistrzostwa przykrywa jasna czytelna tarcza ozdobiona ręcznie nakładanymi pozłacanymi indeksami.

Dopełnieniem wszystkiego jest tzw. „otwarte serce” zegarka, które pozwala śledzić działanie nakręcanego ręcznie mechanizmu, co czyni go unikatowym w portfolio marki. Z dumą prezentujemy model z najbardziej wyrafinowanym mechanizmem w historii naszej marki – mówi Jürg Bohne, prezes firmy Atlantic – Naszą intencją było stworzenie czasomierza przywodzącego na myśl najlepsze tradycje zegarmistrzowskiego rzemiosła; zegarka, który najlepiej odzwierciedli naszą filozofię „prawdziwej wartości” i udowodni, że marka Atlantic nie ma sobie równych w realizacji obietnicy najwyższej jakości za przystępną cenę.

Worldmaster 1888 „Lusso” Open Heart Mechanical LIMITED EDITION wykonany został w liczbie zaledwie 888 egzemplarzy. Dzięki wygrawerowanym numerom seryjnym na kopercie oraz mechanizmie każdy egzemplarz jest unikatowy.

Model oznaczony symbolem 001 trafi do Krzysztofa Hołowczyca – jednego z najbardziej utytułowanych polskich sportowców i ambasadora Atlantic, związanego z marką od 2007 roku. Worldmaster 1888 „Lusso” Open Heart wzbogaci kolekcję zegarków Hołowczyca, w której znajduje się nie tylko sportowy Diver (towarzyszący sportowcowi podczas Rajdu Dakar), ale również klasyczne modele Worldmastera, będące w rodzinie ambasadora od Nowy Worldmaster 1888 „Lusso” Open Heart Mechanical pojawi się w przedsprzedaży już w połowie listopada. Jego cena wynosi 6450 PLN.

Atlantic Worldmaster 1888 „Lusso” Open Heart Mechanical to drugi limitowany model, jaki pojawił się tej jesieni w portfolio marki. Worldmaster 1888 „Lusso” Automatic – zegarek z „otwartym sercem” – jest już dostępny w przedsprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych.

 

numer referencyjny: 52951.41.21R,

• ręcznie nakręcany mechanizm “Open Heart” z manufaktury Atlantic, zdobiony

szlifem genewskim,

• rezerwa mocy 40 godzin,

• koperta ze stali szlachetnej 316L o rozmiarze 44 mm,

• przestronny przeszklony dekiel eksponujący wyjątkowy mechanizm,

• wodoszczelność 50 m (5 atm),

• wypukłe szafirowe szkło z powłoką antyrefleksową,

• srebrna tarcza z ręcznie nakładanymi pozłacanymi indeksami,

• najwyższej jakości skórzany pasek,

• numery limitacji na kopercie oraz mechanizmie,

• certyfikat potwierdzający limitację modelu.

• limitowana ilość: 888 szt.

Sugerowana cena: 6450 PLN,-

 

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ ZEGARKÓW ATLANTIC